Розділ ІV. Організація взаємодії виконкому з районною державною адміністрацією з центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами й організаціями

 

4.1.Взаємодія виконкому  з центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами й організаціями здійснюється згідно з вимогами Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

4.2.Центром координації взаємодії виконкому з районною державною адміністрацією з центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями є апарат виконкому.

4.3.Відповідальність за координацію взаємодії апарату виконкому з центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями покладається на міського голову.

 

4.4.Взаємодія виконавчих органів міської ради, управлінь та відділів виконкому з центральними та місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями здійснюється на основі ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».