Структура Надвірнянської міської ради

Андрійович Зіновій Мирославович

Міський голова Надвірнянської МТГ, народився 10 січня 1972 року в місті Надвірна, Івано-Франківської області. Громадянин України.

Біографія

1989
1989

Освіта

Закінчив Надвірнянську школу № 3 на даний час Надвірнянський ліцей №3 Надвірнянської міської ради. Одночасно з навчанням у школі пройшов курс у Надвірнянській художній школі за фахом «Образотворче мистецтво» на даний час Надвірнянська дитяча художня школа Надвірнянської міської ради.

1989 - 1994
1989 - 1994

Освіта

Закінчив Прикарпатський державний університет ім. В. Стефаника за спеціальністю “Викладач образотворчого мистецтва, креслення і художньої праці”. Під час навчання був старостою групи, виступав у складі університетської команди з футболу.

1994 - 1999
1994 - 1999

Трудова діяльність

Після університету направлений на роботу вчителем трудового навчання Пасічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на даний час Пасічнянський ліцей Пасічнянської сільської ради.

2000 - 2006
2000 - 2006

Трудова діяльність

Розпочав підприємницьку діяльність у приватній фірмі «Імпорт-Експорт-Люкс».

2006 -2010
2006 -2010

Міський голова

Обрано Надвірнянським міським головою

2010 - 2015
2010 - 2015

Міський голова

Обрано Надвірнянським міським головою

2015 -2019
2015 -2019

Міський голова

Обрано Надвірнянським міським головою

21 липня 2019 року
21 липня 2019 року

Народний депутат України

Обраний народним депутатом ВРУ IX скл. від партії «Слуга народу» на одномандатному виборчому окрузі № 87 (Яремче з населеними пунктами Яремчанської міської ради, Надвірнянський район, частина Богородчанського, частина Коломийського район

29.08.2019 - 30.08.2019
29.08.2019 - 30.08.2019

Народний депутат України

Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

30.08.2019 - 17.11.2020
30.08.2019 - 17.11.2020

Народний депутат України

Голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування

25 жовтня 2020 по даний час
25 жовтня 2020 по даний час

Міській голова Надвірнянської ТГ