Назва населеного пункту Назва вулиці, яку пропонується перейменувати Пропозиція назв
1.

 

Лоєва

 

Миру залишити без змін

 

Обґрунтування Інституту Національної пам’яті України, НАН Інституту українознавства ім.І.Крип’якевича та Інституту народознавства.
пропозиція

перейменувати на

Григорія Сковороди

Григорій Сковорода був українським філософом, поетом та педагогом XVIII століття. Він був відомий своїми філософськими працями, такими як “Розмова про справедливість Божу” та “Філософські оповідання”. Сковорода також був популярним серед народу як поет, його твори були написані у формі народних пісень та прислів’їв.
2. Мирне

 

Жовтнева

 

 

 

Української Армії

вулиця Української Армії –—військове формування, на яке відповідно доКонституції Українипокладаються завдання з оборониУкраїни, захист їїсуверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Структурно поділене на 3видита 2 окреміродивійськ/сил. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.
3. Молодків

 

Миру залишити без змін

 

Обґрунтування Інституту Національної пам’яті України, НАН Інституту українознавства ім.І.Крип’якевича та Інституту народознавства.
пропозиція перейменувати на Гетьмана Мазепи Іван Мазепа був гетьманом України в період з 1687 по 1709 рік. Він був відомий своєю політичною та військовою діяльністю, а також вважався символом національної незалежності українського народу. Мазепа був одним з небагатьох гетьманів, який намагався зміцнити інститут гетьманства та забезпечити більшу автономію українського народу. Однак, його спроби були зустрічні з опозицією з боку царської влади, що призвело до поразки Мазепи та його прихильників у битві під Полтавою в 1709 році.
4. Красна

 

Партизанська

 

 

Добровольців

 

вулиця Добровольців – в Україні 14 березня відзначається День українського добровольця з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Українські добровольці та військовослужбовці творять нову сучасну історію нашої країни. В України є те, чого в росії ніколи не було і не буде – це відданість своєму народу та боротьба заради честі і свободи».

5. Парище

 

Миру залишити без змін

 

Обґрунтування Інституту Національної пам’яті України, НАН Інституту українознавства ім.І.Крип’якевича та Інституту народознавства.
пропозиція перейменувати на

Івана Франка

Іван Франко був українським письменником, поетом, громадським та політичним діячем. Він народився у 1856 році в Галичині та став одним з найвідоміших представників української культури кінця XIX – початку XX століття. Франко був автором багатьох відомих творів, серед яких “Захар Беркут”, “Лис Микита”, “Борислав сміється”, “Історія української літератури”. Він також активно займався громадською діяльністю та боротьбою за національну свободу України. Франко помер у 1916 році, але його спадщина живе досі, і він є одним з найвидатніших діячів української культури.
6. Назавизів Перемоги

 

 

Героїв України

вулиця Героїв України – це захисники, які боронили та нині захищають країну від російських окупантів. Сьогоднішні Герої України нашого часу – незламні патріоти Батьківщини, професійні військові та колишні цивільні жителі.