Боднарук  Євгеній Миколайович народився 09.04. 1959 року в м. Макіївка, Донецької області. Закінчив Львівський Державний інститут фізичної культури. Старший тренер-викладач з дзюдо СДЮСШОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Заслужений тренер України (1997 р.), заслужений працівник фізичної культури і спорту (2004 р.), удостоєний державного ордена «За заслуги» III ступеня. А ще — майстер спорту з самбо (1980 р.), призер України. За цими цифрами — велика тренерська багаторічна праця у Надвірнянській СДЮШОР «Нафтохімік Прикарпаття» і чимало підготовлених спортсменів європейського та світового рівнів. Перш ніж розповісти про все це, згадаємо слова директора цієї школи Романа Теребушки: «Євген Боднарук — наш вихованець. Фанат своєї справи, тренер від Бога. Здається, спортивна зала — це його стихія, дім. У дітей вкладає всю душу, знання та досвід. Для них він як рідний батько, багатьом проклав дорогу до великого спорту. Та й СДЮШОР «Нафтохімік Прикарпаття» прославив на високих рівнях».

Під керівництвом Євгена Миколайовича наша збірна у 2015 році виграла командну першість на чемпіонаті Європи. Він виховав багато самбістів високого класу, і не тільки самбістів. Боднарук – особистий наставник єдиного в Україні дворазового олімпійського призера з дзюдо Романа Гонтюка, володаря “срібла” Афін-2004 і “бронзи” Пекіна-2008.